OLMER FILM

OLMER FILM, s.r.o. založili na podzim roku 2007 manželé – filmový režisér a scenárista Vít Olmer a herečka a kostýmní výtvarnice Simona Chytrová.
Účelem firmy je kreativně vytvářet a produkčně zajišťovat snímky různých žánrů, od dokumentů, cestopisů, přes reklamy, klipy, firemní zakázky, až po hrané filmy.
Firma má k dispozici kompletní moderní technické vybavení a spolupracuje také s okruhem mladých filmových tvůrců, studentů a absolventů filmových škol v Praze, Písku a Zlíně.
Prioritní je spolupráce s Českou televizí, ale i se zahraničními partnery, jimiž jsou v současnosti například West 46th FILMS.

“Nebráníme se ničemu, jsme otevřeni jakémukoliv projektu, ambicióznímu, ale i menšímu, neděláme v tomto ohledu rozdíly. Díky zkušenostem nabytým ve filmové oblasti jsme schopni dovést projekty do zdárného konce a zajistíme v tomto smyslu jak uměleckou, tak produkční část výroby”, říká Simona Chytrová, která mimo herectví a kostýmního výtvarnictví má navíc i zkušenosti z producentské činnosti.

“Hlavní myšlenkou proč jsme tuto firmu založili bylo, že jsme chtěli konečně dělat věci po svém. Chtěli jsme tak mít kontrolu jak nad kreativitou díla, tak i nad celým procesem výroby, a nabídnout zadavateli jistou přidanou hodnotu” , říká Vít Olmer, který se pohybuje ve filmové branži přes padesát let.

©2021. Olmer film. Všechna práva vyhrazena

Čeština

Láska není bramora

Trampoty vodníka Jakoubka

Sůva z nudlí

Vůně kávy

Lehká jako dech

Bony a klid